Hakkımda

Hayatımın son 10 yılında en çok zaman geçirdiğim yer bir üniversite. Çok uzun bir öğrencilik dönemini ise yine üniversitede öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlayarak taçlandırdım. Halen tam zamanlı öğretim görevlisi olarak Boğaziçi Üniversitesi bünyesinde çalışıyorum.

Üniversitedeki görevimin yanı sıra eğitimci, eğitim tasarımcısı ve metin yazarı kimliğim ile sevdiğim pek çok projede yer alıyorum. Atölye çalışmaları yapıyorum, öğretmenlere eğitim veriyorum, eğitim içerikleri tasarlıyorum ve müfredat yazıyorum. Sanal dünyada ise internet üzerinden tüketilebilecek metinler yazıyor ve içerikler üretiyorum.

Esas ilgi alanım dünyada da hızla yükselen bir eğitim modülü olan Akademik ve Yaşam Becerileri. Bu ana başlığın altında ise kendini tanıma, zaman yönetimi, hedef belirleme, insan ilişkileri ve kariyer planlama üzerine çalışmalar yapıyorum. Bu blog da bu çalışmalarımın pratik tavsiyeler içeren bir uzantısı. Keyifle okumanız dileğiyle.

Profesyonel yaşantım hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak isterseniz LinkedIn hesabıma buradan ve kısa özgeçmişime buradan erişebilirsiniz.